Oto przykład życzliwości, który zachwyca wirtualny świat.

Jakiego zachowania należy się spodziewać po katolikach obecnych na mszy świętej? Że będą mili, dobrze wychowani, otwarci i będą się do siebie odnosić z szacunkiem? No właśnie, dziewczynka z zamieszczonego poniżej filmiku takiej życzliwości ma w nadmiarze.

Podczas mszy w Kościele Matki Bożej Zwycięskiej w Oklahomie (USA), mała dziewczynka stanęła na ławce i z czułością rozdawała serdeczne uściski osobom stojącym w kolejce do Komunii Świętej. I nawet wówczas, gdy ktoś z obdarowywanych uściskiem wydawał się raczej zdziwiony albo próbował ograniczyć wymianę do wyciągniętej ręki, dziewczynka nie dawała za wygraną.

Kim jest właścicielka tej niezwykłej życzliwości i spontanicznej miłości bliźniego? To Aubrey Hull, młodziutka mieszkanka Stanu Oklahoma na południu Stanów Zjednoczonych. Scenę nagrał dumny tato dziewczynki, Tyler Hull, i umieścił na swym profilu na Facebooku.

Niemal natychmiast filmik stał się viralem. W ciągu 12 dni post został wyświetlony 12 miliony razy, a 220 tysięcy osób podzieliło się nim z innymi.

Na portalach społecznościowych katolicy byli zachwyceni tym spontanicznym i prawdziwym gestem. Niektórzy skomentowali wręcz, że to był uścisk Chrystusa. Myślicie, że warto taką życzliwość naśladować

 

23
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
62
2 comments on “Ta dziewczynka rozczuliła wszystkich, którzy stali w kolejce do Komunii!
  1. wujek napisał(a):    5    0

    W tych dzisiejszych chorych czasach, faktycznie taki gest jest że, tak to ujmę – dziwnie normalny i w tym dziecku nie ma zahamowań, uprzedzeń, złości, koloru skóry, rasy, bogactwa, biedy, inności, odmienności jest tylko drugi człowiek który może ja przytulić i sprawić jej przez to przyjemność. Piękne ale jakże rzadkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *